Imię i nazwisko
Adres E-mail
Opcja
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i na korzystanie z nich w celach marketingowych i promocyjnych Imagine24.pl w tym na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu/telefonu komórkowego informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów finansowych oferowanych przez Imagine24.pl (zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania. Administratorem danych jest Imagine24.pl z siedzibą w Katowicach ul. Fijewskiego 19h.

Zapisz się na newsletter a otrzymasz - informacje o wszystkich nowościach i ofertach specjalnych skierowanych tylko do subskrybentów naszego serwisu.

Frank Lyman sukienki,Jean Paul sukienki,Sandwich markowa odzież damska

Dla naszych stałych Klientek będziemy organizować specjalne oferty, uwzględniające dotychczasowe zakupy tak, aby oferta była w sposób najbliższy zgodna z Waszymi wyborami nasze drogie Klientki.

Blacky Dress sukienki,Frank Lyman sukienki,Jean Paul sukienki
X
X
Google+