Imię i nazwisko
Adres E-mail
Opcja
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i na korzystanie z nich w celach marketingowych i promocyjnych Imagine24.pl w tym na przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu/telefonu komórkowego informacji handlowych związanych z aktualną działalnością oraz dotyczących nowych usług i produktów finansowych oferowanych przez Imagine24.pl (zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo wglądu do moich danych i ich poprawiania. Administratorem danych jest Imagine24.pl z siedzibą w Katowicach ul. Fijewskiego 19h.

Zapisz się na newsletter a otrzymasz - informacje o wszystkich nowościach i ofertach specjalnych skierowanych tylko do subskrybentów naszego serwisu.

Blacky Dress sukienki,Frank Lyman sukienki,Jean Paul sukienki

Dla naszych stałych Klientek będziemy organizować specjalne oferty, uwzględniające dotychczasowe zakupy tak, aby oferta była w sposób najbliższy zgodna z Waszymi wyborami nasze drogie Klientki.

Frank Lyman sukienki,Jean Paul sukienki,Sandwich markowa odzież damska
X
X
Google+