Imagineto butik w Katowicach przy ulicy Wojewódzkiej 15. Jest to miejsce nietypowe, w które włożyliśmy wiele serca, pasji i ciężkiej pracy. Długo szukaliśmy odpowiedniej lokalizacji, która oddałaby charakter tego, co sobie wymarzyliśmy.

ekskluzywna odzież damska sklep internetowy,ekskluzywne bluzki,ekskluzywna odzież damska


Uznaliśmy, że w naszym mieście brakuje tego typu butiku z dala od centrów handlowych, tłumów i pośpiechu, gdzie można przy dźwiękach  muzyki ,w pełnym komforcie znaleźć kolekcje uznanych marek w modzie damskiej, które nie są dostępne we wszechobecnych dziś sklepach sieciowych .

Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie będzie można znaleźć coś wyjątkowego w czym będziemy czuć się jeszcze bardziej piękne, a jednocześnie będzie to komfortowe i praktyczne. Dokonując wyboru w kreacjach zwróciliśmy uwagę na  różnorodność kolorów, wysoką jakość tkanin, dbałość o detale i wykończenia.

Dlatego w naszym Imagine można znależć stroje w całej gamie rozmiarowej (s- xxl). Wierzymy w to, że nasze wybory przypadną do gustu Wam drogie Klientki.

Do zaproponowania mamy stylizacje znanych marek: Sandwich, Joseph Ribkoff, NU DENMARK, Raffaello Rossi,Passigiatti.

Dobraliśmy marki w taki sposób, aby się uzupełniały. Zarówno kobieta wymagająca i luksusowa, której strojem codziennym jest elegancki żakiet ze spódnicą, jak i kobieta lubiąca strój prosty i wygodny, znajdzie w Imagine propozycje ubrań dla siebie. Nie zapomnieliśmy również o torebkach i wszystkich innych dodatkach, które są słabościami płci pięknej.

ekskluzywna odzież damska sklep internetowy,ekskluzywne sukienki,ekskluzywna odzież damska

Pozostaje nam serdecznie zaprosić do odwiedzenia Nas i spędzenia z nami miło czasu.

X
X
Google+